HUB CONSTRUCTOR -НОВИЙ напрямок в архітектурі

У чому ж корисність хаба для архітектора?
Ось декілька фактів, чому вигідно почати співпрацювати з
таким майданчиком як інженерно - технологічний хаб Конструктор.

 

Давай почнемо з простого визначення - слово «хаб» (hub) також має англійське походження і означає «центр, вузол».

Іншими словами, хаб - це поліфункціональний простір, переважно навчальної спрямованості, де кожен бажаючий може отримати різного роду послуги за встановлену плату або безкоштовно.

В нас проводяться різні заходи: зустрічі, читаються лекції та практикуми з різних галузей науки і життя, долучаються молоді фахівці до отримання досвіду і т.п.

і ти вже звернув увагу - на наш префікс

ІНЖЕНЕРНО- ТЕХНОЛОГІЧНИЙ

Власне в самій назві криється наша основна спеціалізація - ми і наші партнери - команда професіоналів які так чи інакше пов'язали своє життя з сучасними інженерійними технологіями і системами, але створюємо і працюємо на одному майданчику.

будівельне обладнання

Демонструємо обладнання у сучасному шоу-румі - комфортна і практична демонстрація обладнання замовникам і клієнтам.

HVAC та інші напрямки

Активно застосовують свої навички і реалізують проекти фахівці та представники виробників з всіх систем та етапів будівництва - від установки фундаменту до внутрішньо обробних робіт.

ПІДРОЗДІЛИ ТА ПРОФЕСІЇ

Наша мета об'єднати не тільки фахівців напрямку продажів, а вузькоспеціалізованих представників надання послуг, особливо архітекторів

Чому ми

МОЖЕМО БУТИ КОРИСНИМИ ОДИН ОДНОМУ

Переклад (coworking / coworking) - «спільно працюють». Наша ідея не тільки створити простір, обладнаний всім необхідним для повноцінної роботи - а створення майданчика бізнес партнерів які спільно, підтримуючи один одного ведуть проекти.

ПРОФІ
розвиток

ви можете практично безкоштовно прокачувати ваші знання і навички - тим самим реалізуючи надалі більш вигідні проекти.

вигідна підтримка

Створюйте разом кращі інденерні рішення для ваших замовників і отримаєте високий прибуток у співпраці з представниками топів брендів світу.

індивідуальні знижки

Співпраця повинна бути взаємовигідною і тому, ви завжди гарантовано можете розраховувати на отримання вигідною мотивації для довготривалої співпраці.

All for 

one

Саме безцінне - час так навіщо його витрачати на пошук в комфортному робочому простанстве з вами поруч будуть все потенціальніе постачальники і виконавці

ми чудово розуміємо

We are the
best

В першу чергу архітектор аналізує бізнес-цілі замовника. Фокусується на вимогах, які вплинуть на архітектуру, на програмну частину рішення і його компоненти.

Потім проектує рішення і продумує його дизайн. Та визначає з яких систем буде складатися готовий проєкт.

Саме з цього ми з радістю запрошуємо вас до співпраці.

цікавить деталі?

МИ ВІДКРИТІ ДО СПІЛКУВАННЯ

CRM-форма з'явиться тут

залишилися питання?

Хочете детально обговорити умови співпраці і екскурсію по локації - залишайте заявку або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Адреса м.Чернівці
вул. Василя Лесина 3А
Часи роботи Пон-Неділя: 09.00 -18.00