ми розповімо вам одну захопливу історію:
створення проєкту, в який вкладено душу, досвід і віру в те, що всім нам до снаги зробити світ кращим, почавши зі свого улюбленого міста - Чернівців.
Почнемо з не зовсім стандартного привітання чи вступу, а радше наших роздумів на абсолютно різні погляди поколінь. Затягувати не будемо й одразу перейдемо до суті. За нашими спостереженнями за останні кілька років, новому поколінню чомусь легше ламати і без жалю розпочинати все з нуля. Ймовірно, питання цінностей, бажання збереження надбання наших пращурів, а також пізнання своєї історії та себе, оточення себе схожими людьми приходить все ж таки з роками.
Так і ця історія розпочалася з того, що одна людина, щодня проїжджаючи на роботу вулицею, що розташована на самій околиці нашого міста, звернула увагу (попри густі зарослі) на будівлю, що ледве виднілася і приречено стояла, обписана дурними графіті.
Чому ми звернули увагу на околицю? Бо вулиця Василя Лесина справді розташована практично на виїзді з міста, у районі заводу “Кварц”. Навряд чи багато городян звертали увагу на неї на карті міста. У кращому випадку її асоціюють із вулицею Миколаївською, яка починається від нашого аеропорту.
Цікавий факт
Історія назви вулиці
Довгий час вулиця В. Лесина називалася Проєктна (зараз на мапі від неї залишився ще слід - розміщені складські приміщення, які так само активно реконструюють). Все ж таки саме для нашого, вже існуючого проєкту, — доволі слушна назва.
Що ж, акцентуючи увагу на вивченні своєї історії та пізнанні себе, реалізовувати проєкт-реконструкцію на вулиці, що названа на честь поціновувача та зберігача історії української літератури, мабуть, дуже символічно.
1. Створення простору для культурних заходів
Покинуті будівлі можуть бути перетворені на місця для проведення культурних заходів, таких як виставки, концерти або мистецькі студії, і це дозволяє створити центри культурного життя та сприяти розвитку мистецтва та культури у місцевості.
2. Розвиток інноваційних просторів
Позаяк основна наша діяльність — внутрішня інженерія, ми розглядали дану будівлю як можливість створення інноваційного простору, на кшталт технопарку, інкубатора стартапів або інженерно-технологічного хаба. Це середовище, де підприємці, інженери та інноватори можуть спілкуватися, співпрацювати і розвивати нові технології та бізнес-проєкти.
Головна цінність цих ідей
Значний позитивний вплив на місцевість, привертання уваги для інвестицій, створення робочих місць та сприяння сталому розвитку регіону
З 2017 року
Ідея перетворилася на мету. Один ентузіаст зумів об'єднати навколо себе людей зі схожими поглядами та цінностями, сформував команду, яка крок за кроком йшла і все-таки втілила ідею в життя.
Інженерно-технологічний хаб-Constructor
Запрошуємо на екскурсію ;)
У нас цікаво, вільно, інноваційно, технічно.